Skip to content

Aplikacje Kioskowe Dedykowane aplikacje kioskowe dla Twoich rozwiązań

realizacje infokiosk14

Aplikacje pisane na potrzeby klientów oraz dedykowane rozwiązania kioskowe w formie gotowych aplikacji na twój kiosk.

Skontaktuj się aby zapytać o rozwiązanie pasujące dla twojego sprzętu.

Interaktywne mapy

Interaktywne mapy obrazujące mapy historyczne, granice terenów czy orientacyjne punkty. Dzięki możliwości HOT-SPOTS – interaktywnych punktów przyciągniesz uwagę klientów jak i potencjalnych użytkowników.

DEMO

Interaktywne księgi

Interaktywne księgi, czyli możliwość przeglądania dokumentów, książek oraz historycznych ksiąg na twoim urządzeniu kioskowym.

DEMO

Gry pamięciowe i logiczne

W kioskach zawsze znajdzie się miejsce dla najmłodszych, dzięki interaktywnym grom i zabawom najmłodsi użytkownicy mogą się edukować jak i miło spędzić czas.

DEMO

Aplikacje produktowe

Pokaż swój asortyment lub usługi na kioskach. Nowoczesne rozwiązanie reklamy twojego biznesu na urządzenia wielkiego i małego formatu. Branża nie ma znaczenia, aplikacje są pisane docelowo pod klienta.

kiosk-scaled-e1650646744885-1024x983

System Powerorder dla restauracji, kebab, bistro

Zintegrowany system PowerOrder to rozwiązanie umożliwiające bezobsługową sprzedaż w restauracjach, kebabach, bistro. Oprogramowanie może być zainstalowane na urządzeniach typu KIOSK lub standardowych terminalach dotykowych POS wyposażonych w system operacyjny Windows. System jest w pełni zintegrowany z aplikacja. Proces zamówienia jest prosty, począwszy od wyboru typu zamówienia (na miejscu) lub (na wynos), wyboru odpowiednich posiłków z MENU, potwierdzeniu zamówienia w koszyku i finalnie realizacji płatności. Po dokonaniu płatności ukazuje nam się wydrukowany paragon wraz z numerem kolejkowym oraz potwierdzeniem płatności. Tak złożone zamówienie powoduje wydruk zamówienia z tym samym numerem kolejki w miejscu przygotowywania/produkcji dań.